logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Marjorie Prime online
Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. 86-letnia Marjorie (Smith) ma nowego, przystojnego toważysza (Hamm), który wygląda jak jej zmarły mąż w czasach młodości. To hologram, który zaprogramowany jest tak, aby opowiadał o jej życiu.
Małżeńskie porachunki / Small Town Killers online
Dwaj handlarze, Ib i Edward, są zmęczeni swoimi małżeństwami i marzą o lepszym życiu za pieniądze, które zarobili przez lata i schowali w kryjówce. Po wielkiej kłótni z żonami upijają się i zatrudniają rosyjskiego mordercę, by pozbyć się małżonek. Jednak okazuje się, że bardzo nie docenili swoich partnerek… Rozpoczyna się absurdalna podróż, po której Ib oraz Edward kończą na szczycie listy osób do zabicia.
Blokbaster online
Pewna Rosyjska modelka z prowincjonalnego miasteczka postanawia okraść lokalny bank, aby sfinansować swoją dalszą karierę.
Creative Control online
Niedaleka przyszłość. Akcja filmu rozgrywa się w Nowy Yorku. Główny bohater David (Benjamin Dickinson) otrzymuje zadanie przygotowania kampanii reklamowej nowego, rewolucyjnego produktu, okularów wykorzystujących “rzeczywistość rozszerzoną”, czyli system łączący świat rzeczywisty z generowanym komputerowo. David, jako człowiek przepracowany, zazdrości sielankowego życia swojego najlepszego przyjaciela – Wima (Dan Gill). Jest on też oczarowany dziewczyną Wima – Sophie (Alexia Rasmussen). David postanawia wykorzystać nową technologię do stworzenia wirtualnego...
Mama się myli online
Historia dziewczynki, która wchodzi w świat dorosłych i odkrywa jego liczne tajemnice. Czternastoletnia Anouk (Jeanne Jestin) musi odbyć praktyki zawodowe. Gdy nie udaje jej się dostać do telewizji, mama proponuje jej pracę w towarzystwie ubezpieczeniowym, w którym sama jest zatrudniona. Podczas tygodniowej obserwacji nastolatka odkrywa zarówno szarą rzeczywistość korporacyjnego świata, jak i drugie oblicze swojej ukochanej mamy.
A Ghost Story online
C (Cassey Afleck) i M (Rooney Mara) tworzą w miarę szczęśliwy związek. Mają swój własny kąt i wspólnie chcą budować przyszłość, kiedy tragiczny wypadek rujnuje ich plany. Zakleszczeni w odrębnych wymiarach są blisko siebie. C rezygnuje z możliwości „przejścia na drugą stronę” i zostaje na świecie pośród ludzi jako smętny duch, jednak M nie wie o jego istnieniu. C jako monumentalna zjawa podróżuje w czasie, doświadczając jego brutalnego upływu.
Pakt krwi / Arsenal online
JP (Adrian Grenier), młodszy z braci, prowadzi firmę budowlaną i żyje jak przysłowiowy pączek w maśle, zaś starszy Mikey (Johnathon Schaech) jest pogubiony we własnej codzienności i nie potrafi zająć się nastoletnią córką. Szukając szybkiego zarobku i poprawy sytuacji życiowej, Mikey kontaktuje się z byłym współpracownikiem, ekscentrycznym gangsterem Eddiem Kingiem, przez którego szybko ponownie wplątuje się w kłopoty. JP bez zastanowienia rusza bratu na pomoc, szybko zmieniając się z potulnego męża z przedmieść w prawdziwego zabijakę.
Chips online
Pierwszoplanowymi postaciami w tym filmie są przebojowi, dwaj kalifornijscy funkcjonariusze na motocyklach, których praca polega na patrolowaniu tamtejszych autostrad. Na ich zmianie ktoś postanowił sobie urządzić prawdziwą demolkę. Okazuje się że za cały ten bałagan odpowiada były policjant którego trzeba jak najszybciej złapać.
Nauczycielka online
Przybycie nowej nauczycielki do podmiejskiej szkoły w Bratysławie roku 1983 wywraca do góry nogami życie lokalnej społeczności. Mária Drazdechová od początku zdaje się manipulować uczniami i ich rodzicami. Po próbie samobójczej jednego z uczniów dyrektor placówki zamierza oddelegować kłopotliwą nauczycielkę. W tym celu jednak rodzice muszą podpisać petycję. Problem w tym, że Drazdechová ma daleko idące koneksje w Partii Komunistycznej. Czy prowincjusze będą w stanie zawalczyć o to, w co wierzą?
9 April online
Film ukazuje historię jednego z oddziałów oddziału Armii Duńskiej i ich walk z niemieckim agresorem. 9 kwietnia 1940 roku. Godzina 4:45. Duńscy żołnierze w niewielkiej liczbie, pod dowództwem porucznika H. J. Højersleva, zostają obudzeni przez ogłoszenie alarmu bojowego. Nerwowo krzątają się w pobliżu prowizorycznej blokady, którą właśnie ustawili na drodze by opóźnić marsz Niemców na północ, mając do dyspozycji tylko kilka lekkich karabinów maszynowych. To niewiele, lecz po swojej stronie mają niezwykle ważny efekt zaskoczenia, ponieważ zbliżający się do...
Zero Days online
Zdobywca Oscara Alex Gibney zajmuje się badaniem odkrytego przez ekspertów w 2010 roku mimowolnie rozprzestrzeniającego się wirusa komputerowego - Stuxnet. To Złośliwe oprogramowanie powstało by walczyć z irańskimi instalacjami nuklearnymi. Jednakże, po tym, jak wirus skutecznie wdarł się do komputerów w Iranie, niespodziewanie wymknął się spod kontroli i zaczął się samoreplikować. Nikt nie zdawał sobie sprawy, jak potężnym zagrożeniem jest ta ,,cyfrowa broń". Film stara się uświadomić widzom, że w dzisiejszych czasach nie trzeba już sił militarnych i...
Koniec / The Sense of an Ending online
Tony Webster to starszy, stateczny pan, który pewnego dnia dowiaduje się, że otrzymal w spadku pamiętnik swojej byłej dziewczyny. Wspominając wspólną przeszłość zaczyna rozumieć, że zna jednynie połowę prawdy. Jemu wygodną.
Gra Hakera / Hackers Game online
Dwoje hakerów poznaje się poprzez wirtualną grę w szachy. Jednak rzeczywistość ma dla nich dużo bardziej niebezpieczną grę: Soyan ma tuszować handel bronią, który Loise chce ujawnić. Dla nich stawką w tej grze okazuje się być miłość.
Sun Choke online
Janie po niedawnym załamaniu nerwowym, poddawana jest rygorystycznym, holistycznym zabiegom, które mają przywrócić jej zdrowie. Gdy zaczyna czuć się lepiej, opiekunka dziewczyny pozwala jej pierwszy raz od dawna wyjść z domu. Janie zaczyna czuć silną więź do Savannah, dziewczyny przypadkowo spotkanej w mieście, która szybko przeradza się w obsesję. Janie sprzeciwia się rozkazom swojej opiekunki a ich relacja przeradza się w coraz bardziej intensywną walkę o władzę i kontrolę. Niepokojący, psychologiczny horror, który zadaje więcej pytań niż daje odpowiedzi.
Szatan kazał tańczyć online
Główną bohaterką „Szatan kazał tańczyć” jest Karolina (Magdalena Berus), początkująca pisarka, mająca ok. 27 lat. Jej debiutancka powieść, mająca być współczesną wersją „Lolity”, w której dziewczyna opowiada o swojej młodszej siostrze, okazała się bestsellerem, a młoda adeptka sztuki pisarskiej zaczęła być zapraszana na salony, sesje zdjęciowe czy do talk-show w Japonii. Dziewczyna jednak nie radzi sobie w nowej sytuacji i nieuchronnie stacza się na dno...
Wybawienie / A Conspiracy of Faith online
Detektyw Carl i Assad, który mu pomaga, pracują w Departamencie Q zajmującym się niewyjaśnionymi sprawami sprzed lat. W ich ręce trafia tajemnicza wiadomość zamknięta w butelce. Analiza wykazuje, że tekst został napisany 8 lat temu przez dziecko przy pomocy ludzkiej krwi. Ślady wskazują na grupę religijnych fanatyków, którzy nigdy nie zgłosili zaginięć swoich podopiecznych. Tak zaczyna się niebezpieczna gra z psychopatycznym mordercą, który wystawi wiarę bogobojnych rodziców na najwyższą próbę.
Riko prawie bocian online
Osierocony jako pisklę i wychowany przez bociany, wróbel Riko święcie wierzy, że sam jest… bocianem. Prawdę o swoim pochodzeniu odkrywa dopiero w porze migracji, gdy przybrani rodzice – bojąc się, że Riko nie podoła podróży – nie pozwalają mu lecieć do Afryki. Nie zraża to jednak Riko, który postanawia udowodnić światu, że naprawdę jest bocianem i wyrusza w ślad za stadem. W trudnej drodze na południe wspierać go będą nowi przyjaciele – ekscentryczna sowa Olga oraz narcystyczna papuga Kiki, która marzy o karierze gwiazdy disco. W ich towarzystwie...
The Prison online
Kim Rae Won gra byłego policjanta, który musi odpokutować swoje winy w więzieniu. Z racji tego iż był policjantem, nie cieszy się spokojem, od początku nękany przez współwięźniów w końcu wzbudza zainteresowanie u najbardziej wpływowego, osadzonego oprycha. Kim Rae Wo szybko odkrywa w jaki sposób więźniowie zdobywają pieniądze - w nocy opuszczają swoje cele i wykonują zbrodnie na zlecenia.
Kings Bay online
W roku 1962 w norweskiej kopalni w Ny-Alesund zginęło 21 górników. Ta tragedia oraz skandal, który jej towarzyszył, przyczyniły się do upadku rządu Partii Pracy, sprawującego władzę od końca II wojny światowej. Po ponad 50 latach od tych wydarzeń dziennikarka Harriet Hansen (Kari Bremnes) postanawia dowiedzieć się, czy był to nieszczęśliwy wypadek, czy zamierzony sabotaż ze strony obcego mocarstwa. W trakcie prowadzonego przez siebie śledztwa kobieta, której kariera weszła właśnie w fazę kryzysu, odkrywa wiele mrocznych tajemnic. Fabuła filmu luźno nawiązuje do...
Una online
Film opowiada o Unie (Rooney Mara), która będąc nastolatką miała romans z Ray’em (Ben Mendelsohn), swoim dorosłym sąsiadem – ostatecznie skazanym za napaść na tle seksualnym. Po tych wszystkich wydarzeniach Ray odszedł, by rozpocząć nowe życie. Una zaś będąc już dorosłą kobietą przechodzi przez traumę i gdy spotyka Ray’a dochodzi między nimi do konfrontacji. Ona stara się wyjaśnić mu, że zniszczył jej życie. On stara wyjaśnić jej, że nie jest pedofilem.
1234567>>>>|
© 2017 Filmy online i seriale - tylko na quinnspiracy.com - Pamiętaj, za kopiowanie będziesz smażył się w piekle. 0: